Tutaj jesteś: Przewodnik po Krakowie

Przewodnik po Krakowie

Sympatyczni krakowscy przewodnicy zapraszają serdecznie wszystkich chętnych do zwiedzania Krakowa i okolic.
Poprzez naszą stronę bardzo łatwo możecie zarezerwować przewodnika po Krakowie i okolicach w językach: polski, angielski, hiszpański, włoski, francuski, portugalski, niemecki, rosyjski, białoruski, szwedzki, fiński, norweski, węgierski, czeski, słowacki, holenderski, japoński, rumuński, chorwacki, chiński, arabski, turecki, hebrajski, grecki, koreański itd… 

Zapraszamy do kontaktu z nami 🙂

Anita + 48 602 388 200

Gosia +48 693 602 782

e-mail: info@przewodnik-krakow.net

Przedstawiamy się:

Nasza Firma istnieje już wielu lat! [rok założenia 2009]. Oprowadzamy po Krakowie i okolicach.

►Naszym atutem jest to, że niestrudzenie doskonalimy nasze umiejętności organizowania spotkań, imprez, pobytów, wycieczek, pielgrzymek, warsztatów i innych atrakcji oraz edukacji dla gości z Polski i całego świata.

Nasza ekipa pracuje razem od samego początku! Nikt nie zwolnił się i nikt nie został usunięty – jest to dowód, że bardzo się staramy, jesteśmy cierpliwi i wyrozumiali. Cenimy dyskusje, szanujemy indywidualizm i siebie nawzajem!

Wszystkie osoby w naszej firmie Noble Kraków s.c. mówią w kilku językach i mają wykształcenie turystyczne oraz są czynnymi przewodnikami po Krakowie. Co skutkuje tym, że zawsze jesteśmy na bieżąco w poznawaniu potrzeb naszych gości, ponieważ rozmawiamy z nimi !

Każdy z nas posiada licencję przewodnika po Krakowie oraz pilota wycieczek, nadaną przez Marszałka Województwa Małopolskiego, uprawnienia do oprowadzania w podziemiach Rynku Głównego oraz w Fabryce Schindlera. Oprowadzamy po ekspozycjach Zamku Królewskiego na Wawelu. Oprowadzanie po Krakowie to nie tylko praca, lecz sposób na życie, dlatego nasze wycieczki różnią się od standardowych, monotonnych, które często zapamiętujemy z czasów szkolnych. Oprowadzanie po Krakowie to dla nas przyjemność w obcowaniu z atmosferą i historią tego miasta oraz z Gośćmi odwiedzającymi Kraków.

Gwarantujemy indywidualne podejście w przygotowaniu programu zwiedzania oraz całego Waszego pobytu w Krakowie, służymy radą i pomocą w każdej sytuacji i w każdym momencie 🙂

Z nami nie będziecie się nudzić 🙂 Rozrywka – Spotkania przyjaciół – Wycieczki rowerowe – Wakacje z duchami w Krakowie – Gry miejskie dla młodzieży oraz wycieczki dla rodzin z dziećmi.

Małopolska i okolice to nasza specjalność i cel wycieczek. Z nami możesz zwiedzić bardzo wiele: Zakopane, Krynica, Niepołomice – zamek i galeria obrazów, Lanckorona, Spływ Dunajcem, Szlak Architektury Drewnianej, Nowy Wiśnicz – zamek, Ojców – Park Narodowy, przejście Szlakiem Sanktuariów lub szlakiem naszego Papieża Jana Pawła II i jego śladami sprzed wyboru na stolicę w Watykanie. Te i wiele, wiele innych naszych autorskich tras możecie znaleźć na naszej stronie. A jeśli pragniecie zwiedzić jeszcze inne miejsca – nie ma problemu! Dostosujemy wycieczki personalnie do Waszych indywidualnych potrzeb.

Posiadamy wszelkie pozwolenia na organizację pobytu naszych Gości. Jesteśmy wpisani na listę Centralnego Rejestru Organizatorów i Pośredników Turystycznych pod numerem: Z/50/2010.

Zajmujemy się organizowaniem zwiedzania Krakowa, Małopolski i okolic.

Przygotowujemy prywatne i grupowe wycieczki wraz z wstępami do obiektów i muzeów. Szczerze promujemy Kraków i Małopolskę, ale nie tylko. Bardzo często wysyłamy gości do Warszawy, gdzie współpracujemy ze wspaniałymi przewodnikami. Tymi samymi od lat, gdyż nie zawiedli nas do tej pory. Naszym hitem są warsztaty pod tytułem: “zrób sam swój witraż” w połączeniu ze zwiedzaniem Krakowa, które zorganizowaliśmy dla wielkich znanych firm, np. Dior Polska i Electro Croon Polska.

Nasze wycieczki są skrojone na miarę.

Nasze wycieczki są niestandardowe i ciekawe, gdyż prowadząc Gości po Krakowie, dostosowujemy się do oczekiwań Klienta, a każdej wycieczce nadajemy indywidualny charakter. Oferta jest zawsze specjalnie przygotowana, gdyż każdy z Was jest naszym gościem. Bierzemy pod uwagę czas jakim dysponuje Klient, wiek uczestników oraz rodzaj indywidualnych zainteresowań.

Zajmujemy się zarówno obsługą klientów indywidualnych, jak również zorganizowanych grup turystycznych, konferencji, spotkań biznesowych, a także klientów VIP.

Właśnie dlatego z naszych wycieczek chętnie korzystali sławni ludzie, czy też rządowe delegacje. Oprowadzaliśmy po Krakowie znaną aktorkę Małgorzatę Kożuchowską, a także rodziny takich osób jak Paul McCartney i Christiano Ronaldo.

Zwiedzanie dla grup szkolnych łączymy z edukacją.

Edukujemy młodzież w kwestii II Wojny Światowej i Holokaustu oraz czasów okupacji. Znamy i utrzymujemy kontakty z ludźmi, którzy szczęśliwie przeżyli II Wojnę Światową [Edward Mosberg]. Organizujemy spotkania z tymi osobami i przekazujemy ich przesłanie: “Nigdy więcej Wojny!”.

Nasze wycieczki edukacyjne: Auschwitz Birkenau – obóz koncentracyjny; Szlakiem Żydowskiej Kultury w Krakowie; II Wojna Światowa w Krakowie; Fabryka Oscara Schindlera w Krakowie; Dzielnica Podgórze – Getto nazistowskie w Krakowie; Apteka pod Orłem a Getto nazistowskie; Ulica Pomorska – miejsce kaźni w czasach okupacji komunistycznej…

Rezerwujemy zwiedzanie grupowe oraz indywidualne muzeum w Oświęcimiu – Auschwitz Birkenau. Oprowadzamy na terenie byłego obozu Auschwitz Birkenau w różnych językach. Oferujemy kompleksową organizację wyjazdów i zwiedzania dwóch byłych obozów w Oświęcimiu: zwiedzanie standardowe, grupowe lub studyjne. 

Dbamy o coś dla ciała i dla ducha.

Kraków to również miejsce kultu Jezusa Miłosiernego, mistyczki Faustyny Kowalskiej oraz św. Jana Pawła II, a my chętnie organizujemy zwiedzanie dla grup pielgrzymkowych i osób indywidualnych, które pragną aby pobyt w naszym mieście był dla nich także duchowym przeżyciem. Sanktuaria w Krakowie-Łagiewnikach są żywo odwiedzane przez pielgrzymki pod naszym przewodnictwem. 

Nasze wycieczki religijne i pielgrzymkowe: Kraków – Drugi Rzym ‘Altera Roma’, wspaniałe kościoły Krakowa; Sanktuaria w Krakowie i okolicach; Szlakiem Bożego Miłosierdzia, Szlakiem Jana Pawła II po Krakowie, Polska papieska: Kraków-Wadowice-Zakopane.

Z nami zwiedzisz dwie kopalnie soli.

W okolicach Krakowa znajdują się dwa podziemne solne miasta – Wieliczka i Bochnia. Organizujemy zwiedzanie Kopalni Soli w Wieliczce oraz Kopalni Soli w Bochni. Jeśli chcesz uniknąć długich kolejek po bilety i mieć pewność zwiedzania w towarzystwie świetnych przewodników, zdaj się na nasze usługi. Organizujemy zwiedzanie prywatne oraz grupowe Kopalni Soli, a na wycieczkę zabieramy Was na prosto z hotelu. Zwiedzanie prywatne, indywidualne oraz zwiedzanie niedostępnych części Kopalni Soli – organizujemy na życzenie.

Inne wycieczki: Stare miasto Kraków na Liście UNESCO; Szlakiem krakowskich muzeów; Krakowski Szlak Teatralny; Tajemnice Damy z gronostajem…

W razie dodatkowych pytań zawsze możecie do nas zadzwonić lub wysłać e-mail, a my postaramy się pomóc, doradzić przy wyborze np. hotelu, restauracji na romantyczną kolację czy miejsca gdzie można udać się na miły popołudniowy spacer.

Zwiedzanie Krakowa z kompetentnymi i uśmiechniętymi przewodnikami.

W celu rezerwacji przewodnika po Krakowie wystarczy:

wysłać e-mailinfo@przewodnik-krakow.net

lub zadzwonić:

Anita +48 602 388 200

Gosia +48 693 602 782

Serdecznie zapraszamy, włoska wersja naszej strony przewodnika po Krakowie: http://www.guidadicracovia.it